e
Telegram

Sakso çekmek için 9 ipucu

Sakso Çekmek İçin 9 İpucu

sakso çekmek için 9 ipucu adlı yazımıza geçmeden önce sakso nedir bununla başlayalım.

Sakso Nedir?

Sakso, partnerinizin penisini yada vajina’sını ağzınızla uyarmayı içeren bir yalama eylemidir. Adına rağmen, oral seks aslında penise üflemeyi içermez; bunun yerine penisi yalayıp emerek oral seks yaparsınız. oral seks yapabilirsin ön sevişme nüfuz edici seksten önce veya cinsel deneyimin ana olayı olarak seksin devamında yapılabilir. Bu yazı erkeklerin öğrenmesi gereken bir yazıdır. Çünkü partneriniz utangaç olabilir ve bu tür bir yazıyı okumamış olabilir siz bunları öğrenip partnerinize bunları uygulamalı olarak öğretebilirsiniz. Gelin hep birlikte sakso çekmek için 9 ipucu adlı yazımıza beraber geçelim.

Harika Bir Sakso Çekmek İçin 9 İpucu

Partnerinize oral seks yaparken bu oral seks ipuçlarını göz önünde bulundurun.

  • Güvenli tutmak . Oral seks vermekten veya almaktan sözleşme yapmak mümkündür. Oral seks yapmadan önce, partnerinizle cinsel sağlık geçmişi hakkında konuşun ve korunmak için aromalı bir prezervatif kullanmayı düşünün.
  • Dişlerinizi korumak için dudaklarınızı kullanın . Dişleriniz partnerinizin penisine dokunursa, onlar için bu his muhtemelen tatsız olacaktır. Partnerinizin üzerine inerken dudaklarınızı bir yastık gibi dişlerinizin üzerine sarın.

sakso

  • Ellerini kullan . En iyi oral seks için, bazı el işi işlerini karıştırın. Baskın elinizi partnerinizin şaftına yerleştirin, ardından elinizi ve ağzınızı aynı anda peniste yukarı ve aşağı hareket ettirin. Bu hareketi geliştirmek için, yukarı ve aşağı hareket ederken bileğinizi ileri geri çevirin. kullandığınızdan emin olun yağ Ağrılı sürtünmeyi önlemek için. Hareketi indirdikten sonra diğer elinizi kullanarak partnerinizin testislerine nazikçe masaj yapın.
  • Boşalma planı yapın . Partnerinizi orgazma götürmeyi düşünüyorsanız, ikiniz de boşalmaya hazır olmak için önceden plan yapın. Partnerinizin ağzınıza boşal’mamasını tercih ediyorsanız, önceden ona bildirin. Bu şekilde, partneriniz orgazm olmadan hemen önce size sözlü bir uyarı verebilir ve doruğa ulaştıklarında sadece el işi moduna geçebilirsiniz. Partnerinizin ağzınızda doruğa ulaşmasında bir sakınca yoksa, tükürmeyi mi yoksa yutmayı mı tercih edeceğinize karar verin. Yutmayı seçerseniz, meni alımının tamamen güvenli olduğunu bilin.
  • Heyecanını göstermek . İyi bir oral seks yapmak için önce partnerinize kafa vermek istediğinizi söyleyin. Biraz kirli konuşmalarla coşkunuzu göstermeyi deneyin. Ayrıca partnerinize ‘Bunun nasıl hissettirdiğini beğendiniz mi?’ diye sorabilirsiniz. onların zevkine yatırım yaptığınızı ve geri bildirime açık olduğunuzu göstermek için. Partnerinize inerken, göz teması kurmak için sık sık yukarı bakın ve eğlendiğinizi belirtin. Oral seks yapmıyorsanız, partnerinize karşı bu konuda dürüst olun ve sevmediğiniz bir şeyi yapmak için asla baskı hissetmeyin. Yalnızca kendinizi rahat hissettiğiniz cinsel eylemlerde bulunun; oral seks dahil değilse, partnerinizi memnun etmenin alternatif yollarını keşfetmeyi deneyin.
  • Penis başını uyarmak için dilinizi kullanın . Sakso çekmenin çoğu sırasında, ağzınızı yukarı ve aşağı hareket ettirirken dilinizle penise yumuşak bir baskı uygulamak isteyeceksiniz. Keyifli bir hız değişikliği için, dil dikkatinizi penisin başına ve penis başının alt tarafındaki hassas cilt bandı olan frenulum’a odaklamayı deneyin. Alt mili elinizle kavrayın ve dilinizin ucunu kullanarak yavaş dairesel hareketlerle penis başının üst kısmını hafifçe yalayın.
  • Derin boğazı denemeden önce pratik yapın . Derin boğazlama (eşinizin penisini ağzınıza, boğazınıza ulaşacak kadar sokma eylemi) bazı oral seks alıcıları için bir tahriktir, ancak sadece sizin için rahat olduğu kadar derine inmelisiniz. Eğer derin boğazlamayı denemek istiyorsanız, önce bir partner olmadan pratik yaparak öğürme refleksinizi geliştirin. Bir diş fırçasını yavaşça boğazınızın arkasına doğru hareket ettirerek başlayın ve orada 10 saniye tutmaya çalışın. Öğürdüğünüzde rahatlayın ve derin nefesler alarak öğürme refleksinizin üstesinden gelin. Ağzını tıkamadan 10 saniye geçtikten sonra yapay penis gibi daha büyük bir nesneye geç. Dildoyu ağzınızda ileri geri hareket ettirirken rahat ettiğiniz aynı işlemi tekrarlayın.
  • Partnerinizin diğer erojen bölgelerini harekete geçirin . Harika bir oral seks yapmanın anahtarı, erkekler için türbanlı sakso yapabilen birine sakso yaptırmak çok heyecan vericidir. Tüm türbanlı sakso videoları için tıklayın>> türbanlı sakso videoları onu tüm vücut deneyimine dönüştürmektir. Ağzınız penisten zevk alırken, aynı anda partnerinizin vücudundaki diğer erojen bölgeleri de uyarın. Taşaklarına masaj yapmayı, iç uyluklarını yalamayı, perinelerini okşamayı veya anal oyunlar oynamayı deneyin.
  • Karışıma bir seks oyuncağı ekleyin . Bir vibratörle oral seks lerinizi geliştirmeyi deneyin; sadece yanağınıza veya çenenize bastırın, böylece titreşim dolaylı olarak partnerinizin penisine geçer.

 

Grup Linki

Grup Resmi

Türbanlı sakso

Grup Adı

Sakso çekmek için 9 ipucu

Kategori

Görüntülenme

Bu grup 28.770 kez görüntülendi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir