e
Yeni GruplarGenel gruplarTelegram

Telegram ne işe yarar? Telegram ifşa kanalları

Telegram Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır?

Telegram uygulaması çok yönlü bir uygulama olduğu için insanlar abone kazanmak için telegram kanalları ve telegram grupları açmaktadır. Bu kanal ve gruplarda işinize çok yarayacak kanal ve grup olduğu gibi telegramın gizliliğ ve güvenliğinden dolayı bir çok insan +18 telegram kanalları da açmaktadır. Burdan>> telegram ifşa kanallarına göz atabilirsiniz.

Ayrıca, mevcut gruplara katılım sağlayabildiğiniz gibi bir grup açıp, insanları grubunuza davet etmeniz de mümkündür. Hem Android hem de IOS İşletim Sistemi’ne ait telegram uygulamasını indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Telegram +18 ios sisteminde ban yemiş bazı kanallara erişim sağlayamayabilirsiniz. ios banlı telegram kanallarına ulaşmak için bazı uygulamalar vardır. bunları edinerek bu kanallara erişim sağlayabilirsiniz.

Telegram para kazanma

  • Reklam yapmak

Telegram’da büyük bir kitleye sahipseniz. Telegram kanallarını büyütmek isteyen kullanıcıların reklamını yaparak para kazanabilirsiniz. Telegram aylık ne kadar kazanırım? kitlenizin büyüklüğüne göre aylık 2000-3000 tl arası para kazanmanız mümkün.

  • Ücretli üyelik

Telegram da büyük bir kitleye sahip olmadan da para kazanmanız mümkün. Eğer bir yeteneğiniz varsa ve bunu paraya çevirmek isterseniz insanlardan üyelik karşılığı para alarak premium üyelik verebilirsiniz. örneğin kripto para traderları hangi koinin yükseleceğini kripto para analizlerini açtıkları kanallarda ücretli üyelik alan kişilere paylaşmaktadır. Burdan>> telegram kripto para kanallarına göz atabilirsiniz.

  • Telegram Ürün satışı

Telegram üzerinden Telegram satış kanalı açarak istediğiniz ürünleri satarak para kazanabilirsiniz.

  • Telegram link kısaltma

Link kısaltma servislerine üye olarak ilgi çekici linkleri telegram kanallarınızda yayınlayarak para kazanabilrsiniz

Türkiye’de ödeme yapan bir kaç link kısaltma servisini sizler için aşağıya bırakıyorum.

Tr link, Bc Vc, Adcash, Adf ly gibi sitelere üye olarak link kısaltabilir ve para kazanabilirsiniz.

 

Grup Linki

Grup Resmi

telegram ifşa kanalları

Grup Adı

Telegram ne işe yarar? Telegram ifşa kanalları

Kategori

Görüntülenme

Bu grup 1.180 kez görüntülendi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir