e
+18 İfşa - Video gruplarıYeni Gruplar

Liseli ifşa +18

Türk Liseli ifşa +18

Liseli ifşa en çıtır videolar kanalımızda seni bekliyor.

Türk liseli ifşa kanalımızda neler var ?

  • Yeni çekilmiş taze fındık am videoları
  • Hiç bir yerde görmediğiniz liseli ifşaları
  • Etek altı çekimler
  • Gizli çekim videolar
  • Türk grup porno

liseli ifşa

Telegram nedir? Telegram ne işe yarar?

Telegram, hız ve güvenlik odaklı bir mesajlaşma uygulamasıdır. Aşırı hızlı, basit ve ücretsizdir. Telegram’ı tüm cihazlarınızda aynı anda kullanabilirsiniz. Mesajlar, çok sayıda telefon, tablet veya bilgisayar arasında sorunsuz bir şekilde eşitlenir. Telegram, aylık 500 milyondan fazla aktif kullanıcıya sahiptir ve dünyanın en çok indirilen 10 uygulamasından biridir.

Telegram ile mesajlar, fotoğraflar, videolar ve herhangi bir türde dosyalar (doc, zip, mp3 vb.) gönderebilir ve 200.000 kişiye kadar gruplar veya sınırsız izleyiciye yayın yapmak için kanallar oluşturabilirsiniz. Telefon rehberinizdekilere yazabilir ve kişileri kullanıcı adlarıyla bulabilirsiniz. Sonuç olarak Telegram, SMS ve e-postanın birleştirilmiş hali gibidir ve tüm kişisel veya iş ile ilgili mesajlaşma ihtiyaçlarınızı karşılayabilir. Buna ek olarak, uçtan uca şifreli sesli ve görüntülü aramaların yanı sıra binlerce katılımcı için gruplarda sesli sohbetleri de destekliyoruz.

Telegram özellikleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için İpuçları Kanalımızı takip edin.

S: Telegram kimler için?

Telegram, hızlı ve güvenilir mesajlaşmalar ve aramalar yapmak isteyen herkes içindir. İş kullanıcıları ve küçük ekipler; büyük grupları, kullanıcı adlarınımasaüstü uygulamalarını ve güçlü dosya paylaşım seçeneklerini beğenebilir.

Telegram gruplarının 200.000’e kadar üyesi olabileceğinden, düzeni korumaya ve büyük topluluklarda iletişimi verimli tutmaya yardımcı olan yanıtları, bahsetmeleri ve etiketleri destekliyoruz. Bu toplulukların, barış içinde gelişmesine yardımcı olmak için gelişmiş araçlarla yöneticiler atayabilirsiniz. Genel gruplara herkes katılabilir; tartışmalar ve geri bildirim toplamak için güçlü platformlardır.

Eğer resimler daha fazla ilginizi çekiyorsa, Telegram hareketli GIF bulma, sanatsal fotoğraf düzenleyicisi ve açık bir çıkartma platformuna sahiptir (Buradan ya da buradan harika çıkartmalar bulabilirsiniz). Dahası, cihazınızdaki depolama alanı konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Telegram’ın bulut desteği ve önbellek yönetimi seçenekleriyle Telegram, telefonunuzda neredeyse sıfır yer kaplar.

Ekstra gizlilik arayanlar gelişmiş ayarlarımıza ve oldukça devrimci politikamıza göz atmalıdır. Gizlilik istiyorsanız, cihazınıza özgü Gizli Sohbetlerimizi kendi kendini yok eden mesajlar, fotoğraflar ve videolar ile deneyin ve uygulamanızı ek bir parola ile kilitleyin.

Gelişmeye devam ediyoruz –Telegram’ın Kısa Tarihine göz atın ve iletişimde kalmak için bizi Twitter ve Telegram‘da takip edin.

S: Telegram’ın WhatsApp’tan farkı nedir?

WhatsApp’ın aksine Telegram, kesintisiz eşitlemeye sahip bulut tabanlı bir mesajlaşma programıdır. Sonuç olarak, mesajlarınıza tabletler ve bilgisayarlar da dahil olmak üzere birkaç cihazdan aynı anda erişebilir ve her biri 2 GB‘a kadar sınırsız sayıda fotoğrafı, videoyu ve dosyayı (doc, zip, mp3 vb.) paylaşabilirsiniz.

Telegram’ın cihazınızda 100 MB‘dan daha az alana ihtiyacı vardır. Herhangi bir şeyi silmeden tüm medyalarınızı bulutta tutabilirsiniz. Sadece yer açmak için önbelleğinizi temizleyin.

Telegram, çoklu veri merkezi altyapısı ve şifreleme sayesinde, daha hızlı ve çok daha güvenli. Üstelik Telegram’da özel mesajlaşma ücretsizdir ve ücretsiz kalacaktır. Sonsuza kadar reklam ve abonelik ücreti yok.

Telegram’ın API’si ve kodu açıktır ve geliştiriciler kendi Telegram uygulamalarını oluşturabilirler. Ayrıca, herkesin Telegram için özel araçları kolayca oluşturmasına, herhangi bir hizmeti entegre etmesine ve hatta dünyanın dört bir yanındaki kullanıcılardan ödeme kabul etmesine olanak tanıyan geliştiricilere özel bir platform olan Bot API‘sine sahibiz.

Ve bu buzdağının sadece görünen kısmı.

Telegram özellikleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için İpuçları Kanalımızı takip edin.

Telegram 5.5’ten itibaren, bire bir sohbetlerde gönderdiğiniz veya aldığınız mesajları istediğiniz zaman silebilirsiniz (Gruplarda, bu yalnızca kendi mesajlarınızdır). Ayrıca sohbet geçmişinin tamamını her iki taraftan da temizleyebilirsiniz. Telegram’da silinen mesajlar sohbette bir iz bırakmaz

Telegram sohbet gizleme nasıl yapılır?

S: Nasıl gizli sohbet başlatabilirim? İletişim kurmak istediğiniz kullanıcının profilini açın. Önce “…” bölümüne ardından Gizli Sohbet Başlat’a dokunun. Telegram gizli sohbetlerinin cihaza özel olduğunu unutmayın.

Telegramda mesajlar Kendi kendine silinir mi?

En çok tercih edilen mesajlaşma uygulamalarından biri haline gelen Telegram, zamanlayıcı ile birlikte ayarlanabilen mesajları otomatik silme özelliğini kullanıcıların beğenisine sundu.

 

 

Grup Linki

Grup Resmi

liseli ifşa

Grup Adı

Liseli ifşa +18

Kategori

Görüntülenme

Bu grup 108.168 kez görüntülendi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir